m

 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Bąkowicach

MEN       WOM      Kuratorium       WODIiP       CKE       OKE Wrocław       Gmina Świerczów       WSzPWN       WSiP       Polska

 

  Strona główna

  Aktualności

  Informacje o szkole

  Historia szkoły

  Pracownicy

  Dokumenty szkolne

  Przyjaciele szkoły

  Dla rodziców

  Dla ucznia

  Plan zajęć

  Galeria

 

     Napisz do nas

 

Mała Liga w Bąkowicach

 

Z początkiem kwietnia na kompleksie boisk „Orlik 2012” w Bąkowicach ruszyły rozgrywki piłkarskie dla najmłodszych. Głównym celem projektu jest zaszczepienie w młodym człowieku aktywności fizycznej, jako alternatywy spędzania wolnego czasu z pożytkiem dla zdrowia. W dobie komputerów i siedzących rozrywek, należy zadbać o nawyk uprawiania sportu i rekreacji, co przełoży się na zdrowsze i sprawniejsze społeczeństwo.

„Mała Liga” to turnieje piłki nożnej dla chłopcowi i dziewcząt I, II i III klasy okolicznych szkół podstawowych, czyli z Bąkowic, Dąbrowy, Mąkoszyc, Karłowic czy Pokoju. Sukces projektu zależy w głównej mierze od rodziców i nauczycieli wychowania fizycznego, którzy muszą być współorganizatorami wspaniałej, pełnej emocji zabawy dla swoich podopiecznych. Dlatego zapraszam wszystkich chętnych do pomocy w realizacji tej nie łatwej, ale ważnej inicjatywy. Pierwszy mini turniej pokazał, że jest to możliwe.

Na Orliku w Bąkowicach, oprócz cyklicznych turniejów, odbywają się również treningi piłki nożnej. Treningi dla dzieci młodszych (klasy I-III) prowadzone są we wtorki i czwartki o godz.16.00, a dla dzieci starszych (klasy IV-VI) w poniedziałki, środy i piątki, także o 16.00. Wszystkich chętnych zapraszamy.

Telefon kontaktowy: 600485270. 

 

Andrzej Piwowarczyk

wstecz